KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14666281
nr 1466 6281
Igge Karlsson
(1932-2009), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 69, naken kvinna. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 102x85cm
Igge Karlsson, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1932, död 2009.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 9 maj 2022
kl 20:13:52
500 kr
700 kr
1.500 kr
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
Igge Karlsson
Läs mer om Igge Karlsson